دوشنبه , ۰۱تیر۱۳
خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / اهداف و چشم اندازها

اهداف و چشم اندازها

بازدیدها: 213

اهداف و چشم اندازها

اهداف شرکت اوستا ترابر الیپی

مهم ترین هدف ما ارتقاء سطح کیفی و حفظ موفقیت هایمان از طریق سرمایه گزاری مداوم برای توسعه و نوآوری در ارائه خدمات می باشد در این راستا ما در تلاشیم برای حفظ و بهبود موقعیتمان از رضایت کارمندان خود اطمینان حاصل کنیم که این امر به نوبه خود منجر به وفاداری مشتریان ، پایداری رشد سود و ارزش شرکت می شود. ما روی کارکنان خویش سرمایه گذاری می کنیم که بتوانیم مهارت های حرفه ای آنها را تقویت کرده و قابلیت های رهبری ایشان را توسعه دهیم.همچنین می کوشیم بالاترین سطح خدمات را به تمام صاحبان کالا و مشتریان خود با ارائه مشاوره و راهکارهای ارزشمند در تمام مراحل حمل عرضه کنیم . هدف ما فراهم کردن راهکارهای مقرون به صرفه و مطمئن برای مشتریان در راستای تحقق اهدافشان است . ما با سرعت و حساسیت بالا به نیازهای در حال تغییر مشتریان و صاحبان کالا پاسخ خواهیم داد و از توانایی ها و نقاط قوت خود به عنوان اهرمی برای پیشرفت استفاده می کنیم .

ما امیدواریم در خدماتی که ارائه می دهیم با کمک و راهنمایی شما مشتریان و ذینفعان برای همیشه در صدر بمانیم .

  • در صدر ماندن ما جز با یک هدف مشترک بین تمام کسانی که در حال فعالیت با اسم اوستا ترابر الیپی هستند ، حفظ رضایت آن ها ، تأمین نیازهایشان و بسط و گسترش شعبات و نمایندگی ها و نیز از همه مهم تر حفظ مشتریان وفادار به شرکت و فراهم نمودن زمینه ای جهت اطمینان خاطر بیشتر و آسودگی خاطر این عزیزان خواهد بود.

چشم انداز

شرکت حمل و نقل بین المللی اوستا ترابر الیپی از جمله شرکت های مطرح در زمینه حمل و نقل بین المللی کالا می باشد و در طول عمر مفید خود نقش بسزایی در توزیع و جابجایی محصولات و کالاهای استراتژیک کشور اعم از صادراتی وارداتی و ترانزیتی داشته است توانایی ها و پتانسیل و امکانات در اختیار شرکت ما را بدان می دارد سهم بیشتری در محصولات صادراتی و نیز ترانزیتی با کشورهای همسایه و واردات به کشور را بدست آورده و بتوانیم در آینده ای نه چندان دور با جذب افراد حرفه ای در این بخش هم تعداد پرسنل فرد را افزایش داده تعدادی به ناوگان و امکانات خود بیافزاییم و با این امکانات مسیر ترقی را هرچه بیشتر و بهتر ملی کنیم « با امید به خدای یگانه »

Call Now Buttonتماس در ساعات اداری